Więcej niż notesy, więcej niż kalendarze  - planery - zaprojektowane i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, mogą stać się wizytówką każdej firmy – zmieszczą się zarówno w damskiej torebce jak i aktówce. Starannie wybrane surowce, dbałość o każdy szczegół układu oraz pasja z jaką tworzymy planery sprawiają, iż stają się niezbędne w życiu i pracy.

Nie tylko pomagają planować każdy dzień czy tydzień, można w nich notować wszystko co istotne. Motywują do działania, przypominają o ważnych sprawach i wydarzeniach. Planery nie posiadają dat, a jedynie miejsce na nie,  dzięki czemu można zacząć z nich korzystać  w dowolnym momencie.

Planer to ideale połączenie kalendarza z notesem. Nowoczesny układ planera, wygodny format i elegancka oprawa sprawią, iż będzie niezastąpiony w pracy, na uczelni czy w szkole. Dzięki ponadczasowości są doskonałym nośnikiem reklamy, przykuwającym uwagę swoim nietypowym wzornictwem oraz pięknym wykończeniem.

T.O.P. Planer

Nowość w naszej ofercie ! T.O.P. Planer – Twój Osobisty Planer.

Planer B5

Elegancka okładka ze złotymi okuciami na rogach, przyjemny w dotyku papier chamois, a do tego kremowa, mocna tasiemka. Jeśli szukają Państwo ekskluzywnego planera B5, modele proponowane przez Fabrykę Czasu spełnią wszystkie Wasze wymagania. Poręczny format sprawi, że kalendarz będziecie mieć zawsze pod ręką – zmieści się i do torebki, i do plecaka czy wąskiej aktówki. Zabezpieczenie w postaci okuć pozwoli natomiast uniknąć nieestetycznie startych rogów, dzięki czemu organizer zachowa swój atrakcyjny wygląd przez długi czas.

Ogromną zaletą kalendarza jest to, że możecie zacząć z niego korzystać w każdym momencie roku. Nie wydrukowaliśmy nazw miesięcy ani dat – możecie zaznaczyć je samodzielnie w odpowiednich miejscach strony. Dzięki temu planer B5 będzie wspaniałym prezentem nawet wtedy, gdy wręczycie go w środku wakacji czy na początku zimy.

Planer B6

Planer B6 - 120x165 mm