Tym co wyróżnia każdą okładkę, kalendarz, wizytówkę, czy tez pudełko jest wykonane na nim znakowanie. Właśnie tym zajmuje się również Fabryka Czasu, aby zapewnić naszym Klientom unikalne rozwiązania, które będą w pełni dopasowane do ich potrzeb oraz oczekiwań. Wykonujemy między innymi grawer laserowy, który należy do najbardziej trwałych, a przy tym i eleganckich metod oznaczania wybranego produktu.

Nasza firma wykonuje również tłoczenie, tworząc wybrane designy. Jednak to nie wszystko! Proponujemy również obszycia, metalowe okucia oraz inne techniki pełnej indywidualizacji produktów - tasiemki, zamknięcia na gumkę, dodatkowe uchwyty.

Istnieje również możliwość połączenia różnych metod znakowania, tworząc oryginalne, a przy tym niezwykłe napisy i wzory. W pełni dopasujemy się do Państwa oczekiwań oraz wymagań! Jesteśmy w stanie wykonać znakowanie na różnych materiałach - na szkle, papierze, tekturze, drewnie i więcej. Odpowiednio dostosowujemy techniki do rodzaju designu, materiału oraz potrzeb naszych Klientów.

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania dotyczące świadczonych usług, tłoczenia, czy też grawerowania laserowego, zachęcamy do kontaktu.

Złóż zamówienie już dziś!

barwienie brzegów

blok indywidualny

grawer

gumka zamykająca

lakier UV

logo niklowane

Łączenie oklein

Metalowe narożniki

obszycie

Okładka indywidualna

Oprawa flex

oprawa miękka

Tasiemka indywidualna

Tłoczenie

uchwyt na długopis

Uchwyt samoprzylepny

Wklejka

wycięte registry

Wyklejka

Złocenie srebrzenie